August 18th, 2022
  kredyt na święta

  Zimowa promocja kredytu gotówkowego

  Zima i okres przedświąteczny, to także okazja ku temu, aby skorzystać z promocyjnych warunków kredytowania. Chcąc zaciągnąć kredyt hipoteczny, samochodowy czy gotówkowy, właśnie jest ku temu dobra pora.

  Meritum Bank prowadzi właśnie zimową promocję kredytu gotówkowego. Na tej promocji skorzystają najbardziej te osoby, które terminowo spłacają raty. W kredycie tym można dostać od 1 000zł do nawet 200 000zł. Spłata kredytu zaciągniętego w zimowej promocji kredytu gotówkowego może zostać rozłożona nawet na okres 120 miesięcy, co oznacza, że spłacać kredyt będzie można przez 10 lat od jego wzięcia. Jest to szczególnie korzystne dla wysokich kwot, bo rozłożenie kredytu na dłuższy okres obniża wartość miesięcznej jego raty. Meritum Bank podczas analizy zdolności kredytowej klienta banku nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodzie, jak również przyznając kredyt nie wymaga wskazania jego poręczyciela. Jedynie czego wymaga bank, to skorzystanie z ubezpieczenia kredytobiorcy, przez co bank zabezpiecza sobie spłatę tego kredytu.  Kredyt przyznawany w zimowej promocji jest oprocentowany w wysokości 8,9 %, jeśli będzie się spłacało się raty kredytu terminowo. Jeśli pojawią się opóźnienia w spłacie, wtedy oprocentowanie kredytu zostanie podniesione przez bank aż o 7 punktów procentowych. Skorzystać z oferty Meritum Banku może praktycznie każdy, pod warunkiem, że nie jest pracownikiem banku.

  Zimowa promocja kredytu gotówkowego jest atrakcyjną ofertą pożyczki, zważywszy na to, że bank nie docieka w jakim celu zaciąga się kredyt. Można nawet zimową promocję kredytu gotówkowego wykorzystać w celu spłaty innych zobowiązań finansowych. Warto zapoznać się z regulaminem kredytu, jeśli się jest nim zainteresowanym. Przypominamy o dokładnym czytaniu ogólnych warunków umowy, które dołączane są do każdej umowy z bankiem.

  Świąteczne kredytowanie

  Zimowa pożyczka gotówkowa w BOŚ Banku

  Leave a comment