February 5th, 2023
  boś bank

  Zimowa pożyczka gotówkowa w BOŚ Banku

  Klienci BOŚ Banku mogą jeszcze skorzystać z zimowej pożyczki na dowolny cel. Bank udziela kredytów na promocyjnych warunkach jeszcze do końca lutego 2014 roku, więc aż tak nie trzeba się spieszyć, ale warto już teraz zapoznać się z warunkami kredytowania.

  Zimowa pożyczka gotówkowa przyznawana jest na dowolny cel, a maksymalna wysokość pożyczki może wynosić 100 000 zł. Oczywiście wysokość pożyczki uzależniona jest od zdolności kredytowej klienta. Minimalna kwota jaką można pożyczyć od BOŚ Banku wynosi już 1000 zł. Oprocentowanie kredytu jest bardzo atrakcyjne, bo może wynosić tylko 7,99 % ale jest to ustalane w sposób indywidualny dla każdego wnioskującego o kredyt. Oprócz tego w zimowej pożyczce kredyt może zostać przyznany bez naliczania prowizji, co oznacza, że bank nie pobiera dodatkowej opłaty prowizyjnej. Kredyt może zostać przyznany na okres 10 lat, co jest dobrą wiadomością, bo więcej osób będzie mogło z niego skorzystać – im dłuższy okres kredytowania tym mniejsza rata miesięczna. Ubiegając się o ten kredyt należy wypełnić wniosek kredytowy lub bezpośrednio udać się do najbliższej placówki banku. Zanim się to zrobi warto posiadać zaświadczenie o wysokości zarobków, które należy pobrać w swoim zakładzie pracy.

  Zimowa pożyczka gotówkowa w BOŚ Banku jest atrakcyjną ofertą kredytu. Warto zapoznać się z nią, jeśli planuje się zaciągnąć kredyt na dowolny cel. Oczywiście zanim podejmie się decyzję o wyborze oferty kredytowej konieczne jest zapoznanie się z kilkoma innymi ofertami kredytów.

  Zimowa promocja kredytu gotówkowego

  Gotówka z Nagrodą w BPH

  Leave a comment