February 5th, 2023
  karta z wyświetlaczem

  W bankowości nadchodzi przełom!

  Nie tak dawno mówiło się, że absolutną nowością, a nawet przełomem w bankowości będzie debiut internetowego banku AliorSync. Wprowadzenie ofert dla klientów korzystających w 100% z bankowości internetowej było strzałem w dziesiątkę. Z dnia na dzień liczba klientów w AliorSunc rośnie, ale zgodnie z zapowiedzią szykuje się już kolejny przełom w bankowości, który wiele może zmienić w bankowości.

  Przełomowe usługi przygotowuje do wprowadzenia Getin Bank, który już niebawem chce wprowadzić nową ofertę, która bazować będzie na już aktywnych usługach internetowych. Już teraz klienci mogą korzystać z konta internetowego, ale w nowym Getin Up będzie do niego dołączona nowoczesna karta kredytowa. Dodatkowo każdy klient będzie brał udział w programie premiowym oraz co najbardziej istotne, będzie mógł korzystać ze wszystkich bankomatów całkowicie za darmo. Nowością na rynku będzie z pewnością nowa karta kredytowa, która wytyczy całkowicie nowe standardy w świadczonych usługach. Nowoczesność tej kart przejawia się w tym, że będzie ona posiadać wbudowany ekran oraz miniklawiaturę. Dzięki temu każdy jej posiadać będzie miał stałą łączność z bankiem, a za pomocą tych gadżetów będzie można sprawdzić stan konta, kurs walut, terminy spłat kredytu albo zapoznać się z informacjami, jakie przesyła nam bank. To wszystko dzięki małej klawiaturze i ekranowi. Zdaniem banku będzie to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które jeszcze nie korzystają z internetowych kont, a będą chciały korzystać tylko z części usług zarezerwowanych dla tego sektora bankowości. Oprócz tego Getin Up będzie w pełni mobilnym rachunkiem, z którego będzie można korzystać także przez telefon, ale pod warunkiem, że będzie to smartfon z systemem Android. Dla takich telefonów będzie przygotowana specjalna aplikacja, dzięki której będzie można wszelkie operacje na koncie dokonywać bez potrzeby włączania komputera. Kolejnym ułatwieniem w dokonywaniu transakcji ma być aplikacja pozwalająca na tzw. facebookowe przelewy. Jej ideą jest to, że posiadając znajomego na Facebooku, znając jego adres a-mail lub numer telefonu komórkowego, będzie można przelać niewielkie kwoty pieniędzy na jego konto bankowe. Podając te dane, system skontaktuje się ze wskazaną osobą i poprosi o podanie potrzebnych danych do przelewu. Dodatkowym atutem tego rachunku może być fakt, że bank zamierza wynagradzać swoich klientów, którzy chętnie będą oszczędzać, zakładając lokaty.

  Getin Bank postanowił wszystkie nowości zebrać w jedno miejsce i przekazać klientom. Z pewnością banki coraz odważniej walczą o klientów, co widać po ofertach, jakie proponują. Dzięki temu będzie łatwiej korzystać z bankowości, a przede wszystkim może się stać ona bardziej przyjazna. Z drugiej strony czy faktycznie klienci potrzebują aż takich nowości? Bardzo możliwe, że banki specjalnie fundują takie gadżety, aby jeszcze bardziej związać ich ze sobą i nie pozwolić odejść do innego konkurencyjnego banku.

  Jak samodzielnie wybrać kredyt dla siebie?

  Kredyt dla firm w Idea Banku

  Leave a comment