March 28th, 2023
  taniej być nie może

  Taniej być nie może, czyli promocja na kredyt w Deutsche Banku

  Jesień to czas, kiedy pojawia się dużo promocji na kredyty. Wśród najbardziej ciekawych i nadal aktualnych jest promocja Deutsche Banku pod nazwą „Taniej być nie może”. Tutaj kredyt otrzymać można na atrakcyjnych warunkach, ale pod warunkiem, że spełni się określone przez bank wymagania.

  W promocji Deutsche Banku mogą wziąć udział klienci tego banku, którzy posiadają w nim swoje konta osobiste. W ramach promocji „Taniej być nie może” klienci mogą otrzymać kredyt, którego oprocentowanie nominalne będzie wynosiło 7,99% i będzie to oprocentowanie zmienne. Dodatkowo prowizja, jaką pobierze bank od udzielenia kredytu również będzie w promocji i wynosić będzie 5%. Warunkiem otrzymania kredytu z promocją jest to, że klient starający się o niego, musi wykazać wysokość dochodów wpływających na konto i nie mogą być one mniejsze niż 3500zł netto. Dodatkowo taki klient musi wnioskować o kredyt w wysokości przynajmniej 20 tysięcy złotych, ale z kolei nie większej niż 50 tysięcy złotych. Poza tą promocją można uzyskać kredyt nawet w wysokości 150 tysięcy złotych, a kredyt może zostać przyznany na okres do 84 miesięcy. Bank zapewnia, że udziela szybkiej decyzji kredytowej, co jest znaczące dla klientów, potrzebujących pieniędzy niemal natychmiast. W razie pytań i wątpliwości dodatkowych informacji można szukać na stronie internetowej banku oraz podczas kontaktu z doradcą kredytowym. W zależności od typu kredytu, czyli czy będzie to kredyt gotówkowy, konsolidacyjny czy też innego typu, to warunki promocji ulegają niewielkim zmianom.

  Oferta Deutsche Banku z promocją „Taniej być nie może” jest dość atrakcyjna i warto się z nią zapoznać, szczególnie, gdy kredyt ma być zaciągnięty na kwotę nie przekraczającą 50 tysięcy złotych. Kredyt ten charakteryzuje to, że można uzyskać szybko decyzję i pieniądze przyznawane są praktycznie na każdy cel.

  Kredyt gotówkowy z rabatem w Banku BPH

  Promocyjny kredyt odnawialny w koncie osobistym w mBanku – limit na start

  Leave a comment