January 17th, 2022
  kredyt na samochód m bank

  Tani kredyt samochodowych dla stałych klientów mBanku.

  Stali klienci, korzystający z konta w danym banku od długiego już czasu, mogą liczyć na specjalne promocje i wyjątkowe traktowanie. Tak też jest w przypadku mBanku, który oferuje swoim stałym klientom atrakcyjny kredyt.

  W ofercie mBanku pojawił się kredyt samochodowy, którego największą zaletą jest to, że można go szybko dostać i to bez wychodzenia z domu. Całą procedurę kredytową można wykonać przez internet. Oprócz tego pieniądze na koncie mogą pojawić się nawet na 30 dni przed planowanym dokonaniem transakcji, co jest bardzo dużym udogodnieniem. Wybierając ten kredyt nie trzeba właściwie informować banku, jaki samochód chce się kupić. Niezależnie od tego czy będzie to pojazd nowy czy stary, kredyt i tak zostanie przydzielony. Nie tylko może być to samochód, ponieważ klienci chcący kupić motocykl, quad czy skuter będą mogli otrzymać pieniądze na te pojazdy w tym kredycie. Bank również sfinansuje zakup statku wodnego, jeśli tylko klient wyrazi taką chęć zakupu. W tym kredycie samochodowym online można wnioskować o przyznanie kwoty pieniędzy począwszy od 5 tys. zł do nawet 100 tysięcy. Jest to dość dużo, dlatego warto rozważyć tę opcję kredytową, tym bardziej że kredyt w mBanku można rozłożyć na okres od 6 do 84 miesięcy. Jeśli chciałoby się taki kredyt spłacić wcześniej, to jest taka możliwość, a nawet jest ona bezpłatna. Dodatkowo można zlecić bankowi pobieranie raty kredytu z konta osobistego, dzięki czemu spłata będzie przebiegała płynnie i bez żadnych zakłóceń, wynikających z nieobecności w danym czasie lub po prostu z zapominalstwa. Wśród opłat jakie bank pobiera znajduje się prowizja za udzielenie kredytu, która wynosi od 0 do 5% naliczanych od kwoty kredytu. Jeśli chciałoby się uzyskać karencję, wtedy trzeba za taką usługę zapłacić 70 zł, a gdy chciałoby się dodatkowe ustalenia zawrzeć w formie aneksu do umowy kredytowej, wtedy bank nalicza za stworzenie tego dokumentu aż 50 zł. Bank oferuje w tym kredycie także jego ubezpieczenie, które jest opłacalne, ponieważ stali klienci mogą liczyć na dodatkowe zniżki u ubezpieczycieli. Jeśli przy okazji klient zdecyduje się na wykupienie za pośrednictwem banku ubezpieczenia OC i AC, to również otrzyma korzystniejszą ofertę. W ofercie banku są również dodatkowe usługi ubezpieczeniowe, z których można skorzystać otrzymując zniżki.

  Kredyt samochodowy online w mBanku, to atrakcyjna oferta, ponieważ załatwianie formalności zostało maksymalnie uproszczone. Dzięki temu, że można poprzez internet złożyć wniosek kredytowy, wszystkie formalności załatwia się bardzo szybko, a otrzymanie wcześniej niż w dniu zakupu pieniędzy, to kolejny bardzo duży argument przemawiający za tym kredytem. Warto się zainteresować tą ofertą, jeśli nie chce się tracić czasu na szukanie placówki banki oraz stanie w kolejkach.

  Nowości w kredytach – wonga.com

  Szybka pożyczka w Vivus.pl

  Leave a comment