February 5th, 2023
  fm bank

  Szybki Biznes Kredyt w FM Banku

  Prowadzenie własnej firmy nie zawsze jest proste, tym bardziej jeśli nie posiada się odpowiednich funduszy na inwestycje. Bez inwestycji firma może stać się mało atrakcyjna na rynku, na co czeka tylko konkurencja. Aby nie stracić wypracowanej pozycji, warto rozważyć możliwość, jaką jest zaciągnięcie kredytu lub pożyczki właśnie na sfinansowanie swoich inwestycji.

  Wśród atrakcyjnych ofert kredytów znajduje się Szybki Biznes Kredyt. Jest to produkt finansowy, który kierowany jest głównie do przedsiębiorców, którzy na rynku istnieją i dobrze funkcjonują przynajmniej od 18 miesięcy. Niestety dopiero co założone firmy nie będą mogły starać się o ten kredyt, ale nic straconego, ponieważ FM Bank stworzył ofertę kredytową także i dla dopiero co założonych firm. Szybki Biznes Kredyt przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy posiadają swoje firmy, jak i dla spółek cywilnych. Największą zaletą tego kredytu jest to, że jest przyznawany przedsiębiorcom, którzy nie muszą przedstawiać w banku swoich zabezpieczeń finansowych. Oprócz tego starając się o ten kredyt nie trzeba wypełniać stosów dokumentów, ponieważ procedura kredytowa jest znacząco uproszczona. Dodatkowo bank zobowiązuje się do wydania szybkiej decyzji kredytowej, dzięki czemu pieniądze na koncie firmy mogą znaleźć się naprawdę szybko i bez większych przeszkód. Oprócz okresu działalności na rynku, wynoszącego 18 miesięcy, FM Bank wprowadził jeszcze jedno ograniczenie. Jest nim wysokość rocznego dochodu netto, którego minimalna wartość musi wynosić przynajmniej 15 tysięcy złotych. Oczywiście chodzi o dochód netto za ostatni rok podatkowy. Jeśli te warunki zostaną spełnione, wtedy przedsiębiorca może otrzymać kredyt w wysokości od 150 000 zł aż do 200 000 zł. Ta druga kwota, tj. 200 000 zł jest przyznawana firmom, których roczny przychód jest powyżej kwoty 2 mln zł. Ten Szybki Biznes Kredyt może zostać przyznany przez bank na okres, wynoszący do 84 miesięcy. Wszystko zależy od sytuacji finansowej firmy oraz jej możliwości w spłacie kredytu. W ustaleniu wysokości kredytu ważne jest także podanie celu kredytowania, ponieważ ma to duże znaczenie dla banku, a oprócz tego może wpłynąć na uzyskanie korzystniejszych warunków kredytowania. Zaletą tego produktu finansowego jest to, że można  ponoszone koszty kredytu wpisać w koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

  Przedsiębiorcy zainteresowani tą ofertą mogą szybko uzyskać konkretne informacje o kredycie, wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej FM Banku. Bank publikuje tam również zasady przydzielania kredytu oraz ogólne warunki umowy kredytowej, z którymi należy się bardzo dokładnie zapoznać zanim podpisze się umowę kredytową. Oferta ta wydaje się być atrakcyjna, dlatego też zachęcamy do dokładnego jej przeanalizowania.

  Pożyczka Superszybka w ING

  Inicjatywa JEREMIE

  Leave a comment