September 19th, 2020
  vivus lemur

  Szybka pożyczka w Vivus.pl

  Szybkie pożyczki przez internet cieszą się sporym powodzeniem, co potwierdza fakt, że instytucji ich udzielających powstaje coraz więcej. Na fali brytyjskich kredytów firmy wonga.com, powstają inne, które mają podobne, a nawet i takie same zasady działania. Otóż firmą, która udziela przez internet kredytów na podobnych warunkach jest Vivus.pl, który również zobowiązuje się do przelania pieniędzy na konto kredytobiorcy w maksymalnie 15 minut. Pożyczka ta opłaca się tym bardziej, że przy pierwszej takiej transakcji nic ona nie kosztuje, bo zwraca się tyle ile się pożyczyło.

  Vivus.pl to portal za pośrednictwem którego można bardzo szybko otrzymać pożyczkę gotówkową. Proces formalnego przyznania pożyczki jest bardzo szybki, ponieważ formalności są maksymalnie uproszczone. W pierwszej kolejności należy na stronie głównej wybrać interesującą nas kwotę, jaką byśmy chcieli pożyczyć oraz od razu zaznaczyć termin jej spłaty. W dalszych etapach należy postępować zgodnie z wyświetlaną na stronie instrukcją obsługi. Aby otrzymać pieniądze szybko i sprawnie Vivus wymaga od swoich klientów posiadania swojego profilu w serwisie. Tutaj będzie trzeba podać swoje dane osobowe wraz z numerem dowodu osobistego, numerem pesel, numerem telefonu komórkowego oraz numerem konta bankowego. Bardzo ważne jest to, aby nie mieć żadnych zaległości w płatnościach, ponieważ nawet jeden niezapłacony rachunek może spowodować odrzucenie wniosku kredytowego. Gdy wypełni się cały formularz rejestracyjny oraz wniosek o kredyt, wtedy serwis pożyczkowy poprosi o przelanie 1 grosza ze swojego konta bankowego na rachunek bankowy, jaki posiada serwis pożyczkowy Vivus. Ta opłata to nic innego jak uwiarygodnienie klienta, który będzie starał się o pożyczkę. Jest to potrzebne do potwierdzenia danych osobowych oraz potwierdzenia numeru rachunku bankowego. Właściciele kont bankowych w bankach: Alior, Bank Pekao S.A., Bank Pocztowy, Getin Bank, ING Bank, Kredyt Bank, Millenium, PKO Bank Polski mogą liczyć na otrzymanie gotówki do 15 minut od wydania zgody na przydzielenie kredytu.

  Szybki kredyt dzisiaj nie jest już problemem, tym bardziej jeśli można go dostać bez odsetek. Zaletą portalu Vivus.pl jest właśnie to, że przy pierwszej pożyczce oddaje się tu tyle ile się pożyczyło. Serwis nie nalicza procentów, ale jest to tylko jednorazowa sytuacja. Zwraca się tyle ile się wzięło w czasie z góry zadeklarowanym do spłaty.  Maksymalnie w Vivus.pl można pożyczyć 1200 zł na okres 30 dni. Kwotą minimalną, na jaką udzielany jest kredyt to 100 zł. Jak widać jest to dobre rozwiązanie na szybką pożyczkę, z którego warto skorzystać, choć lepiej nie za często.

  Tani kredyt samochodowych dla stałych klientów mBanku.

  Kredyt na kartę – Raiffeisen Polbank

  Leave a comment