June 11th, 2023
  kredyt świąteczny

  Świąteczna promocja kredytu w mBanku „Gotówka na Święta”

  Podczas zimy pojawia się w ofertach banków coraz więcej promocji  na kredyty gotówkowe. Nie inaczej jest w mBanku, który do 7 stycznia 2014 roku będzie prowadził promocję „Gotówka na Święta”.

  Kredyt w świątecznej promocji mogą otrzymać klienci mBanku, którzy w trakcie jej trwania złożą wniosek kredytowy. Kredyt ten dostępny jest także dla klientów innych banków. Może on zostać przyznany na dowolny cel, ponieważ bank nie pyta o przeznaczenie przyznanych w kredycie środków. Może być on przeznaczony nawet na spłatę innych zadłużeń, wszystko zależy od klienta. Wnioski kredytowe można składać na kilka sposobów, najprostszym jest wypełnienie formularza i wysłanie go przez internet, ale można również to załatwić telefonicznie pub w placówkach banku. Promocyjny kredyt „Gotówka na Święta” jest udzielany na różne kwoty. Kredyt można dostać na kwoty: poniżej 10 tysięcy zł, do 50 tysięcy oraz od 50 tysięcy złotych. Kredyt niezależnie od kwoty można wziąć na okres 36 miesięcy lub na dłuższy okres. Wszystko uzależnione jest od posiadanej zdolności kredytowej, którą wylicza bank. Kredyt „Gotówka na Święta” posiada oprocentowanie w wysokości od 9,83% do 16,00% i jest ono nominalne w skali roku. Bank za udzielenie kredytu będzie pobierał prowizję, naliczaną w zależności od okresu kredytowania oraz kwoty, o jaką się wnioskuje. Prowizja może być zatem w wysokości od 0% do 9% i jest ona naliczana od kwoty kredytu. Warunkiem otrzymania kredytu jest również przystąpienie do ubezpieczenia, które dostępne jest w trzech wariantach: Pakiet Standard, Pakiet Komfort, Pakiet Prestiż. Opłaty za to ubezpieczenie są różnej wysokości i są liczone w sposób indywidualnych dla każdego klienta. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku kredytowego przez bank i po złożeniu elektronicznego podpisu pod umową można otrzymać pieniądze nawet do 15 minut.

  Dużym ułatwieniem dla klientów mBanku jest to, że cały proces weryfikacji kredytowej i wnioskowania o kredyt można przejść tylko korzystając z internetu. Dzięki temu kredyt można otrzymać bez wychodzenia z domu, a co ważne, nawet potwierdzenie o zarobkach z innego banku można przesłać przez internet. Zdecydowanie mBank jest bankiem dla klientów internetowych, którzy cenią sobie swój prywatny czas.

  Pożyczka Ekspresowa w Banku Pekao

  Promocja kredytu dla pracowników wybranych zakładów pracy w Banku Pocztowym

  Leave a comment