September 19th, 2020
  santander kredyt gotówkowy

  Santander Bank stawia na indywidualne warunki kredytowe

  Pożyczka lub kredyt to zobowiązanie, które podejmuje się na długie lata. Coraz więcej banków stawia na świadczenie usług kredytowych w sposób całkowicie indywidualny. W przypadku Santander Banku, instytucja ta informuje tylko, że ma w ofercie kredyty, ale o ich warunkach klient dowie się zgłaszając się do wybranego przez siebie oddziału banku.

  Kredyt w Santander Banku można otrzymać kredyt na wiele różnych inwestycji. Przede wszystkim może to być kredyt gotówkowy z przeznaczeniem, na np.: remont mieszkania, sfinansowanie wakacji, uroczystości rodzinnej i wielu innych. Wysokość kredytu uzależniona jest od potrzeb klienta oraz jego zdolności finansowej, co ustala bank przy wydaniu decyzji kredytowej zawsze w sposób indywidualny. Praktycznie każdy klient może liczyć na uzyskanie kredytu, ale niekoniecznie w planowanej przez siebie kwocie. Dogodnym rozwiązaniem jest też to, że to klient może wybrać okres kredytowania. Dzięki temu wzięty kredyt w banku nie będzie ciężarem dla domowego budżetu. Oprócz tego wysokość miesięcznej raty również może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb kredytobiorcy, dzięki czemu kredyt nie musi być wcale obciążającym zobowiązaniem finansowym do spłaty. Podczas brania kredytu bank nie wymaga wskazania poręczycieli, ani wypełniania dodatkowych formalności, dzięki czemu przez proces kredytowy można przejść sprawnie i bez zbędnych urzędniczych potwierdzeń. Przyznaną w decyzji kredytowej gotówkę można odebrać już podczas jednej wizyty w oddziale banku lub skorzystać z możliwości dokonania przez bank przekazu pocztowego lub przelewu na rachunek bankowy. Podczas ubiegania się o kredyt należy przygotować do wglądu banku dokument potwierdzający wysokość dochodów. Bank Santander pobiera prowizję za udzielenie kredytu, której maksymalna wysokość to 4,99%, naliczane od kwoty udzielonej w kredycie.

  Oferta kredytu w Santander Banku może być atrakcyjna dla indywidualnych klientów, ale wszystko zależy od tego ile pieniędzy chce się pożyczyć od banku i na jaki czas. Dlatego, aby uzyskać więcej szczegółowych informacji o ofercie kredytów w Santander Banku, warto wybrać się do najbliższego oddziału banku, aby porozmawiać z doradcą kredytowym.

  BNP Paribas – kredyt samochodowy

  Kredyt hipoteczny bez tajemnic

  Leave a comment