February 5th, 2023
  paribas samochód na kredyt

  Samochód na kredyt – tylko w kredycie samochodowym z BNP Paribas

  Nowy rok to świetna okazja do zakupu nowego samochodu, ponieważ prowadzona wyprzedaż rocznika to moment, w którym można okazyjnie zakupić samochód. Wyprzedaż rocznika to także spora oszczędność, a czasami bywa, że wynosić ona możne nawet do 1/3wartości kupowanego samochodu.

  Chcąc zakupić nowy samochód z wyprzedaży rocznika nie trzeba martwić się o środki, ponieważ brakującą kwotę można dostać w kredycie. Atrakcyjną ofertę kredytu samochodowego posiada BNP Paribas. Kredyt ten można dostać nawet w wysokości 500 tys. zł, co jest sporą kwotą. Minimalna wartość kredytu to minimum 2 tysiące zł, a maksymalnie kredyt może pokryć nawet 125% wartości pojazdu. Dużą zaletą tej oferty jest to, że Bank nie wymaga wpłaty własnej. Niezależnie od tego, w jakiej wysokości weźmie się kredyt, to jego spłatę można rozłożyć nawet na okres 8 lat. Dodatkowo Bank daje swoim klientom gwarancję niezmienności raty, co jest bardzo ważne, gdyż wszelkie zmiany na rynku finansowym nie będą mogły wpłynąć na wysokość spłacanej raty. Ubiegając się o kredyt, decyzję kredytową można dostać już w przeciągu 30 minut. Tyle wystarczy, aby Bank wydał zgodę na przyznanie kredytu. Bardzo wygodne jest także i to, że to przedstawiciel banku dojeżdża do klienta, więc nie trzeba nawet formalności załatwiać poza domem. Bank jako jeden z nielicznych pobiera stosunkowo niską prowizję od udzielenia kredytu. Wynosi ona zaledwie 2% i należy do jednych z najniższych, jeśli chodzi o kredyt samochodowy.

  Kredyt samochodowy Banku Paribas dostępny jest także w wybranych komisach samochodowych lub u dealerów znanych marek. Oprócz tego klienci, którzy zdecydują się na kredy w BNP Paribas mogą liczyć na atrakcyjne ubezpieczenie OC/AC/NNW/ASS. Bank także zapewnia przedłużenie gwarancji na samochód, która może zostać wydłużona nawet na okres 3 lata.

  Taniej być nie może, czyli promocja na kredyt w Deutsche Banku

  Leave a comment