August 18th, 2022
  justyna kowalczyk

  Raiffeisen Polbank – Kredyt bez odsetek

  Kredyty konsumpcyjne to bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można sfinansować naprawdę wiele przeróżnych inwestycji. Niestety nie każda oferta takiego kredytu jest na tyle opłacalna, aby od razu można byłoby się na nią zdecydować. Zupełnie inaczej jest w przypadku Kredytu bez odsetek, który oferuje Raiffeisen Polbank.

  Oferta Kredyt bez odsetek banku Raiffeisen Polbank, to absolutna nowość. Jest to ciekawa oferta dla tych wszystkich, którzy chcą sfinansować swoje inwestycje szybko i sprawnie, bez zbędnego tracenia czasu i pieniędzy. Aby właśnie taki efekt uzyskać, warto zapoznać się z tą ofertą. Kredyt bez odsetek to kredyt, którego oprocentowanie może wynosić 0%, ale tylko pod jednym warunkiem – trzeba zdecydować się na wniesienie jednorazowej opłaty wynoszącej 9%. Będzie to kwota prowizji, którą bank pobiera udzielając kredytu. Jeśli uiści się taką opłatę, wtedy bank nie będzie naliczał żadnych odsetek w trakcie kredytowania. Taki kredyt może zostać przyznany na czas od 6 do 12 miesięcy. Najniższą kwotą, jaką można dostać w tym kredycie jest 1000 zł, ale starać się można również o przyznanie nawet 150 000 zł. Bank przyznaje ten kredyt na dowolny cel konsumpcyjny, w związku z tym nie trzeba zbyt dokładnie przedstawiać, co będą te pieniądze finansować. Jeśli klient Raiffeisen Polbanku będzie chciał otrzymać kredyt w wysokości do 5 000 zł, to będzie mógł go dostać bez przedstawiania zaświadczenia o zarobkach. Warunkami, które należy wtedy spełnić jest ukończenie 25 roku życia, posiadanie pozytywnej historii kredytowej, jak również być zatrudnionym na umowę o pracę lub zlecenie. Do 5 000 zł ten kredyt jest do dostania praktycznie od ręki, wystarczy posiadać dokument tożsamości oraz wypełnić wniosek kredytowy, a pożyczka zostanie przyznana.

  Oferta ta należy do atrakcyjnych ofert z zakresu kredytów konsumpcyjnych. Umowę kredytową można podpisać bezpośrednio w wybranym oddziale banku, jak również poprzez Internet. Wystarczy tylko wypełnić formularz kontaktowy, a konsultant z banku będzie dzwonił, aby przedstawić ofertę.  Możliwe jest także załatwienie formalności podczas rozmowy telefonicznej z bankiem. Sposobów na otrzymanie tego kredytu jest bardzo wiele, wiec warto zapoznać się ze szczegółami oferty.

  Sprawdź zanim podpiszesz

  Kredyt gotówkowy bierz na co chcesz w Eurobanku

  Leave a comment