July 3rd, 2022
  mbank- kredyt z limitem na strart

  Promocyjny kredyt odnawialny w koncie osobistym w mBanku – limit na start

  Kredyt na niskie kwoty jest dzisiaj bardzo popularny, o czym świadczy fakt, że klienci banków chętnie z niego korzystają. Przede wszystkim jest on bezpieczną formą kredytowania, ponieważ klient nie jest narażony na spłatę gigantycznych odsetek.

  Kredyt odnawialny można obecnie otrzymać w mBanku na promocyjnych warunkach. Do 30 października 2013 roku będzie trwać promocja właśnie na ten kredyt, dzięki czemu można go mieć zawsze w rachunku ze stałym dostępem do niego. Kredyt udzielany jest na promocyjnych warunkach. Każde pożyczone pieniądze podlegają oprocentowaniu wynoszącemu 9,90 % w skali roku, które będzie obowiązywało przez rok od momentu podpisania umowy o kredyt odnawialny. Oprócz tego bank nie będzie pobierał prowizji za udzielone pieniądze. Warunkiem skorzystania z promocji jest założenie konta osobistego w mBanku i złożenie wniosku o otwarcie kredytu odnawialnego do tego konta, więc raczej z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku. Wyłączeni z promocji są klienci, którzy na 90 dni przed wprowadzeniem promocji złożyli już wnioski kredytowe i bank im je przyznał. Bank stawia warunek swoim klientom, który polega na tym, że mogą oni skorzystać z promocji tylko 1 raz. Warunki kredytowe są bardzo atrakcyjne. Kredyt można dostać na kwoty do 1500 zł, jak również powyżej tej kwoty, ale maksymalnie na 15 000 zł.

  Kredyt odnawialny w rachunku osobistym, to bardzo dobre rozwiązanie, tym bardziej jeśli udzielany jest on na korzystnych warunkach. Warto dokładnie przeanalizować ofertę mBanku, ponieważ należy ona do atrakcyjnych. Pamiętać jedynie należy, że kredyt ten zawiera się na rok, a po upływie tego okresu można dalej korzystać z tego rozwiązania, tylko już na zupełnie innych warunkach. Oczywiście dodatkowo zalecane jest unikanie zbyt częstego zadłużania, aby nie generować zadłużenia, którego spłata mogłaby okazać się trudna.

  Taniej być nie może, czyli promocja na kredyt w Deutsche Banku

  Kredyty studenckie, co trzeba o nich wiedzieć

  Leave a comment