June 11th, 2023
  pocztowy

  Promocja kredytu dla pracowników wybranych zakładów pracy w Banku Pocztowym

  Dość często pojawiają się kredyty dla wybranych grup zawodowych, które dodatkowo można dostać na atrakcyjnych warunków podczas trwania promocji. Obecnie taką promocję prowadzi Bank Pocztowy, który oferuje kredyt na dobrych warunkach.

  Bank Pocztowy oferuje do 31 stycznia 2013 roku promocje kredytu dla pracowników wybranych zakładów pracy. Kredyt ten jest udzielany praktycznie wszystkim klientom Banku Pocztowego, ponieważ o kredyt mogą ubiegać się osoby zatrudnione na każdy typ umowy, wykonujące wolny zawód, będące na emeryturze, czy też utrzymujące się z rolnictwa. Kredyt jest atrakcyjny, ponieważ Bank Pocztowy nie pobiera opłat prowizyjnych za udzielenie kredytu. Niestety wymagane jest opłacenie ubezpieczenia NNW, które kosztuje 19 zł miesięcznie. Kredyt ten można otrzymać także bez zgody małżonka, ale będzie to kwota wynosząca tylko 15 tysięcy złotych. Bank Pocztowy zastrzega sobie, że maksymalnie 10% przyznanych w kredycie środków  może zostać przeznaczone na spłatę wcześniejszych zobowiązań w Banku Pocztowym. Kredyt posiada dobre oprocentowanie, ponieważ wynosi ono 11,49% w skali roku, a maksymalnie można pożyczyć od  banku nawet do 150 tysięcy złotych. Kredyt może być rozłożony nawet na 150 miesięcy, co pozwala uzyskać niskie raty do spłaty.

  Kredyt w Banku Pocztowym w promocji dla wybranych zakładów pracy jest dość atrakcyjny. W zasadzie skorzystać z niego może praktycznie każdy. Jeśli posiada się rachunek rozliczeniowy w Banku Pocztowym, warto zapoznać się z tą ofertą.

  Świąteczna promocja kredytu w mBanku „Gotówka na Święta”

  Odwrócony kredyt hipoteczny – kto skorzysta, a kto straci

  Leave a comment