March 8th, 2021
  m bank

  Promocja „Mieszkaj na Swoim” w mBanku

  Jeszcze do 30 września 2013 roku klienci mBanku będą mieć okazję skorzystać z promocji kredytu hipotecznego. Jest ona dostępna w programie „Mieszkaj na Swoim”, czyli promocji kredytu hipotecznego na zakup własnego mieszkania.

  „Mieszkaj na Swoim” w mBanku to kredyt hipoteczny udzielany na kwotę przynajmniej wynoszącą 80 100 zł lub w przypadku pożyczki hipotecznej musi to być kwota przynajmniej o wartości 20 000 zł. Aby przystąpić do promocji należy wypełnić wniosek kredytowy, zapoznać się z regulaminem i zaakceptować jego postanowienia, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank. Oprócz tego konieczne jest podpisanie umowy kredytowej oraz, co bardzo istotne, bank wymaga od klienta biorącego udział w tej promocji, wykupienia na 5 lat ubezpieczenia „Pakiet Bezpieczna Spłata”. Promocją tą objęta jest stawka marży dla tego kredytu. Na czas trwania promocji marża jest obniżona o 50% dla kredytów w złotówkach lub waloryzowanych kursem waluty EUR, GBP, USD. Klient korzystający z promocji jest zobowiązany do korzystania z ubezpieczenia przez wskazane 5 lat, a gdy z niego zrezygnuje, wtedy automatycznie marża zostanie naliczana na normalnym poziomie. Bank w tej promocyjnej ofercie pozwala klientowi na wcześniejszą spłatę kredytu oraz przewalutowanie. Aby poznać szczegółowe warunki oferty, trzeba przez stronę banku złożyć wniosek kredytowy, na podstawie którego bank przygotuje ofertę kredytu oraz wyda decyzję czy kredyt zostanie udzielony. Promocyjny kredyt „Mieszkaj na Swoim” może zostać udzielony nawet na 110% wartości nieruchomości, która ma być nim sfinansowana. Bank udzielić go może na maksymalny okres wynoszący 40 lat, a spłata kredytu może odbywać się poprzez regulowanie rat równych lub malejących.

  Więcej szczegółów związanych z tą promocją można uzyskać w placówkach banku lub za pośrednictwem infolinii. Oferta ta jest dość atrakcyjna, dlatego też warto się z nią lepiej zapoznać.

  Kredyt hipoteczny coraz trudniejszy do dostania

  Kredyt konsolidacyjny w Millennium Banku

  Leave a comment