July 3rd, 2022
  mini ratka

  Mini Ratka w PKO Banku Polskim

  Nie jest łatwo o kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach, dlatego też warto czekać na promocje, które dość często ogłaszają banki. Wśród atrakcyjnych i jeszcze dostępnych jest oferta Banku PKO z Mini Ratką.

  Promocyjna oferta jest dostępna od początku września. Jest ona kierowana głównie do klientów, którzy posiadają kilka kredytów i chcą skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, aby ułatwić sobie spłatę zaciągniętych już zobowiązań. Promocja ta będzie obowiązywać jeszcze do końca grudnia 2013, więc jest jeszcze sporo czasu, aby z niej skorzystać. Łącząc swoje dotychczasowe kredyty w jeden kredyt z Mini Ratką można sporo zaoszczędzić. Biorąc ten promocyjny kredyt, Bank PKO nie pobierze prowizji dla kwot od 15 tysięcy złotych. Oprócz tego dla tych kwot będzie udzielane niskie oprocentowanie, które wynosić będzie 10,99%. Dodatkowym atutem promocji jest to, że klient spłacający swoje zobowiązania inne niż kredyt w PKO może otrzymać dodatkową ekstra gotówkę na dowolny cel. Przyznanych może wtedy zostać nawet 10% wartości zobowiązań, które zostały spłacone. W kredycie tym bank może przyznać maksymalnie pożyczkę na 150 tysięcy złotych na maksymalny okres kredytowania, wynoszący 120 miesięcy. W efekcie, rozłożenie kredytu na tak długi okres, pozwoli uzyskać niskie raty do spłaty. Decydując się na ten promocyjny kredyt z Mini Ratką, Bank PKO będzie wymagał skorzystania z ubezpieczenia, które może uchronić przed skutkami zdarzeń, których efekty mogłyby utrudnić albo uniemożliwić spłatę pożyczki. Zaletą tego kredytu jest to, że jest on przyznawany bez poręczycieli. Dodatkowo bank nie wymaga posiadania dodatkowych zabezpieczeń finansowych czy hipotecznych. Podczas osobistej wizyty w banku jest możliwość otrzymania wstępnej informacji o szansach na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej nawet w 5 minut. Wybierając internetowy kontakt z bankiem, można liczyć na szybką reakcję ze strony konsultantów, którzy dzwonią do klienta już po kilkunastu minutach od złożenia internetowego formularza.

  Chcąc skorzystać z dobrej oferty na kredyt konsolidacyjny, warto wybrać ofertę PKO z Mini Ratką. Tutaj kredyt będzie tani w spłacie dzięki rozłożeniu na wiele rat. Już tylko 1 wizyta w placówce banku wystarczy, aby złożyć wymagane dokumenty. Oferta z Mini Ratką nadal należy do atrakcyjnych i jest obecnie jedną z korzystniejszych ofert kredytowych na rynku.

  Kredyty studenckie, co trzeba o nich wiedzieć

  Pożyczka Superszybka w ING Banku Śląskim

  Leave a comment