July 3rd, 2022
  bank pocztowy

  Letnia promocja na kredyt w Banku Pocztowym

  Stali klienci banków zawsze mogą liczyć na atrakcyjniejszą ofertę kredytową, a najlepszym tego przekładem jest kredyt w Banku Pocztowym. Teraz jeszcze bardziej jest atrakcyjna oferta, ponieważ w Banku Pocztowym jeszcze tylko di 31 lipca będzie trwać Letnia promocja.

  Letnia promocja na kredyt gotówkowy, to okazja dla tych, którzy potrzebują środków na sfinansowanie swoich inwestycji. Każdy, kto jest stałym klientem banku, może liczyć na przyznanie letniej promocji. Jej przedmiotem jest naprawdę atrakcyjne oprocentowanie, które w skali roku wynosi 9,99%. Niestety niskie oprocentowanie, to jedyna promocja, ponieważ bank nie rezygnuje z pobrania prowizji, wynoszącej 3% od wartości udzielonego kredytu. Póki co w Banku Pocztowym można w letniej promocji dostać kredyt nawet na kwotę wynoszącą 150 tysięcy złotych, a okres kredytowy może być rozłożony na maksymalnie 150 miesięcy. Jest to atrakcyjna oferta, tym bardziej że Bank Pocztowy do tego kredytu sprzedaje również ubezpieczenie NNW w promocyjnej cenie 28 zł miesięcznie. Korzystający z letniej promocji stali klienci banku, będą mogli również skorzystać z opcji tego kredytu, jaką jest kredyt bez zgody współmałżonka, przyznawany w wysokości do 15 tysięcy złotych. Bank w swoich warunkach kredytowania zastrzega, że jest to oferta tylko dla pracowników wybranych zakładów pracy. Skorzystać z niej mogą także przedstawiciele wolnych zawodów, jak również i emeryci MSWiA. Proces przyznawania kredytu jest stosunkowo prosty i szybki, a to za sprawą ułatwionej procedury kredytowej. Przede wszystkim wybierając się do placówki Banku Pocztowego, trzeba mieć ze sobą dwa dokumenty tożsamości, co jest bardzo i od tego między innymi jest uzależnione otrzymanie kredytu. Wniosek kredytowy można składać osobiście w placówkach banku, jak również w najbliższej placówce Poczty Polskiej.

  Kredyt w letniej promocji w Banku Pocztowym, to dobra oferta dla stałych klientów banku. Warto z niej skorzystać, aby sfinansować swoje potrzeby, śród których zapewne będzie także sfinansowanie letniego urlopu.

  Spółdzielczy Bank Rzemiosła i Rolnictwa

  Wakacyjne kredyty mogą nie być takie atrakcyjne

  Leave a comment