March 29th, 2023
  cash back

  Kredyt z bonusem finansowym – Cash Back w Eurobanku

  Jeszcze jest czas, aby skorzystać z promocji kredytu w Eurobanku. Trzeba się pośpieszyć, bo promocja trwa do 31 grudnia 2013 roku, więc warto poznać warunki kredytu z bonusem finansowym Cash Back w Eurobanku.

  Eurobank postanowił docenić klientów, którzy swoje kredyty spłacają regularnie i nie mają żadnych opóźnień w płatnościach. Terminowa spłata kredytu będzie opłacalna, jeśli skorzysta się z oferty Cash Back. W jej ramach można otrzymywać specjalny bonus finansowy, którym jest zwrot odsetek, wynoszący całe 5% wysokości każdej raty kredytu. Z promocji Cash Back mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci banku, wystarczy tylko złożyć wniosek o kredyt na maksymalnie 40 tysięcy złotych. Spłata tego kredytu może zostać rozłożona na nawet 84 miesięcy. Warunkiem otrzymania bonusu jest terminowe spłacanie rat kredytu, każde spóźnienie uniemożliwia otrzymanie 5% wartości raty kredytu. Dużym ułatwienie jest też i to, że to klient wybiera sobie termin spłaty raty. Dzięki temu może tak ustawić dzień spłaty, aby mieć pełną płynność finansową. Kredyt Cash Back został także wyposażony w opcję zawieszenia spłaty części kapitałowej raty w momencie dogodnym dla klienta. Wgląd do informacji o swoim kredycie ma również klient poprzez mobilną aplikację, z której może korzystać każdy klient banku. Z oferty kredytu Cash Back może skorzystać każdy klient banku, a wnioski kredytowe przyjmowane są przez wszystkie placówki banku.

  Promocja w Eurobanku będzie trwała jeszcze tylko do końca roku 2013, dlatego chcąc skorzystać z bonusu finansowego należy się pośpieszyć. Każdy klient, który spełni warunki kredytowe i bank wyda pozytywną opinię kredytową, będzie mógł korzystać ze zwrotu 5% wartości raty kredytu. Warto poznać szczegóły tej oferty, aby kredyt nie był obciążeniem dla domowego budżetu.

  Refinansowanie

  Świąteczne kredytowanie

  Leave a comment