June 11th, 2023
  bz wbk

  Kredyt sezonowy w Banku Zachodnim WBK

  Zima to dobry czas na aktywność sportową. Osoby lubiące ruch z pewnością wykorzystają sezon zimowy na to, aby aktywnie spędzić czas na nartach. Jeśli dostępne fundusze do końca na to nie pozwalają, wtedy można skorzystać ze specjalnego kredytu sezonowego, który oferuje Bank Zachodni WBK.

  Dzięki sezonowemu kredytowi można w pełni wykorzystać uroki zimy. Maksymalną kwotą dostępną w tej formie finansowania jest nawet 120 tysięcy złotych. Bank udziela kredytu już od kwoty tysiąca złotych i zawsze wysokość kredytowania określa na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta. Jest jednak jedno ograniczenie, które pozwala przyznać kredyt w maksymalnej wysokości liczonej jako 20-krotność otrzymywanej pensji. Jest to dobre ograniczenie, dzięki któremu klienci mogą rozważnie i rozsądnie pożyczać pieniądze nie popadając w długi. Kredyt sezonowy w BZ WBK posiada oprocentowanie stałe, wynoszące 7,99% liczone w skali roku, ale uwaga jest to wartość wyliczona dla kwot powyżej 5 tys. zł. przyznanych w kredycie. Bank Zachodni wydaje decyzję kredytową do 10 minut, co jest bardzo krótkim czasem. Dzięki temu środki przyznane w kredycie mogą trafić na konto kredytobiorcy bardzo szybko. Bardzo istotne jest także i to, że bank nie dopytuje klienta o to, na co przeznaczy środki z kredytu – kredyt ten przyznawany jest na dowolny cel. Podczas załatwiania formalności Bank nie wymaga wskazywania poręczycieli, dzięki czemu o wiele łatwiej jest spełnić warunki kredytowania. Istotną informacją jest także i to, że maksymalny okres kredytowania wynosi w tym kredycie sezonowym 18 miesięcy. Dla klientów, którzy skorzystają z tej oferty kredytowania, BZ WBK ma niespodziankę. Otóż każdy kto weźmie ten kredyt będzie miał okazję do wygrania atrakcyjnych nagród w loterii organizowanej przez bank. Do rozlosowania są 3 samochody marki Volkswagen Golf 7, 20 telefonów iPhone 5, 20 tabletów iPad 4. Warunkami, jakie trzeba spełnić, aby otrzymać kredyt sezonowy są: stałe zamieszkanie w Polsce, posiadanie stałego i  udokumentowanego źródła dochodów. Podczas załatwiania formalności należy posiadać przy sobie najlepiej dowód osobisty, dane zakładu pracy, w którym się jest zatrudnionym, zaświadczenie o zarobkach wystawione przez pracodawcę, informacje o zaciągniętych już kredytach i innych zobowiązaniach finansowych.

  Kredyt sezonowy w BZ WBK to prosty sposób na sfinansowanie różnych przedsięwzięć, szczególnie tych związanych z zimowym szaleństwem na stoku narciarskim. Kredyt można otrzymać w bardzo prosty sposób, wystarczy tylko przedstawić komplet wymaganych przez bank dokumentów i zaczekać do 10 minut na wydanie decyzji kredytowej. Przyznane środki trafią prosto na wskazane konto bankowe przelewem.

  Gotówka z Nagrodą w BPH

  Problemy ze spłatą kredytu i jak sobie z nimi poradzić

  Leave a comment