July 3rd, 2022
  Raiffeisen logo mniejsze

  Kredyt na kartę – Raiffeisen Polbank

  Karty kredytowe stają się u nas coraz bardziej popularne, ponieważ banki obniżają koszty jej utrzymania, aby zachęcić swoich klientów do zwiększenia liczby dokonywanych transakcji bezgotówkowych. Dobrym przykładem takiej polityki banku jest karta kredytowa, którą można wyrobić sobie w Raiffeisen Polsbanku.

  W ofercie banku jest kilka kart kredytowych do wyboru, ale warto zwrócić uwagę na jej wersję podstawową. Jest to karta Visa Classic, która choć w wersji podstawowej, ma naprawdę sporo usług. Przede wszystkim jest to karta, za którą nie pobierane są żadne opłaty związane z jej utrzymaniem, aż przez cały rok. Jej wydanie i rozpatrzenie wniosku również nic nie kosztuje. Bardzo dużą zaletą tej karty jest to, że posiada bardzo długi okres bezodsetkowy, a wynosi on aż 58 dni. Oznacza to tyle, że dopiero po jego upływie, od zaciągniętego kredytu na kartę zaczną być naliczane odsetki w wysokości 18%. Warto zatem przez  te 58 dni zdążyć ze spłatą, aby nie zwracać do banku więcej niż się pożyczyło. Po zakończeniu promocji, czyli po roku od jej wydania, jeśli będzie się chciało dalej posługiwać się tą kartą, wtedy już bank pobierze za nią opłatę w wysokości 79 zł w przypadku karty głównej lub 57 zł jeśli będzie się chciało otrzymać do niej kartę dodatkową dla współwłaściciela konta. Dużą zaletą karty jest to, że można na nią otrzymać duży limit. Najniższy dostępny limit na karcie to 1500 zł ale bank może przyznać go nawet na 25 tys. zł, a wszystko zależy od tego, jak wysokie ma się zarobki i zdolność kredytową. Oczywiście bank wydając tą kartę zobowiązuje swoich klientów do spełnienia jednego warunku, dzięki któremu nie zostanie pobrana żadna opłata za wydanie karty. Mianowicie jest to zobowiązanie do przeprowadzenia średniej rocznej wartości miesięcznych transakcji bezgotówkowych na kwotę 1500 zł. Jest to dużo i nie każdy będzie mógł sobie na takie transakcje pozwolić, choć pakiet karty zachęca do jej posiadania. Każdy, kto uzyska tą kartę równocześnie będzie mógł skorzystać z licznych rabatów, które oferują partnerzy prowadzonej przez bank akcji, pod tytułem „Raj Rabatów”. Równie istotny jest fakt, że posiadacze tej karty otrzymają bezpłatnie ubezpieczenie podróżne NNW, jeśli dokonają tą kartą opłaty za np. bilet za podróż międzynarodową, kupiony u zawodowego przewoźnika, za zakwaterowanie za granicą lub wycieczkę zagraniczną. Promocja na kartę kredytową w Raiffeisen Polbank będzie trwać aż do końca roku, więc jeszcze jest czas, aby z tej ofert swobodnie skorzystać.

  Karta kredytowa w Raiffeisen Polbank, to dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą swobodnie robić zakupy bez większych ograniczeń. Oczywiście trzeba pamiętać, że warto jednak się nieco pilnować z wydawaniem pieniędzy, ponieważ jeśli zapomnimy o dokonaniu spłaty zadłużenia na karcie, to wtedy zostaną naliczone spore odsetki. Niestety karta ta nie jest dla wszystkich, gdyż bank zobowiązuje do wykonania transakcji w ciągu miesiąca na średnią sumę 1500 zł, a w skali roku musi ona wynosić 18 000zł.

  Szybka pożyczka w Vivus.pl

  Jeśli bank ci tego nie powie, to nie bierz kredytu

  Leave a comment