January 17th, 2021
  kredyt konsolidacyjny millennium bank

  Kredyt konsolidacyjny w Millennium Banku

  Kredyt konsolidacyjny to produkt finansowy, który powstał z myślą o osobach posiadających kilka zobowiązań finansowych, których spłata staje się coraz trudniejsza. W ramach tego kredytu dochodzi do połączenia ze sobą wszystkich zaciągniętych zobowiązań i wyliczenia nowych warunków kredytowania.

  Bank Millennium w swojej ofercie posiada także kredyt konsolidacyjny, dzięki któremu będzie można spłacić zaciągnięte kredyty mieszkaniowe, samochodowe, kartę kredytową oraz każde inne zobowiązanie finansowe. Wybierając tę ofertę spośród konkurencyjnych można mieć pewność, że marża posiadanego kredytu hipotecznego zostanie obniżona na cały okres kredytowania. Oprócz tego Bank Millennium może udzielić kredytu nawet na 90% wartości nieruchomości, a jego spłata może zostać rozłożona maksymalnie na 30 lat. Dużym udogodnienie dla klientów Millennium Banku jest to, że decyzja o przyznaniu kredytu jest udzielana stosunkowo szybko. Dodatkowo Bank akceptuje różne źródła dochodu, także pod względem ilości. Nie trzeba posiadać tylko jednego źródła, gdyż na konto pieniądze mogą wpływać z różnych źródeł. Akceptowane są także umowy zlecenie, a także umowy o dzieło. Oprócz tego podczas ustalania warunków kredytu, można wynegocjować od banku możliwość skorzystania z usługi jaką są wakacje kredytowe lub karencja. Dużym udogodnieniem jest możliwość składania różnych dyspozycji finansowych związanych z kredytem poprzez internet. Jeśli jest się stałym klientem Millennium Banku i posiada swój głównych rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy właśnie w tym banku, to można liczyć na otrzymanie dodatkowych udogodnień.

  Oferta kredytu konsolidacyjnego w Millennium Banku należy do atrakcyjnych, dlatego warto zapytać w placówce banku o szczegóły tej oferty. Dodatkowo można poprosić o wyliczenie całkowitego kosztu kredytu, dzięki czemu możliwa będzie ocena atrakcyjności tej oferty.

  Promocja „Mieszkaj na Swoim” w mBanku

  Kredyt inwestycyjny w Alior Banku

  Leave a comment