February 5th, 2023
  alior bank

  Kredyt inwestycyjny w Alior Banku

  Prowadząc firmę nie można obejść się bez inwestycji. Aby je sprawnie przeprowadzić niejednokrotnie potrzebny jest kredyt. Atrakcyjną ofertę kredytu inwestycyjnego posiada Alior Bank, w którym większość warunków kredytu można ustalić w sposób indywidualny.

  Kredyt inwestycyjny w Alior Banku to kredyt przyznawany na różne cele. Można go otrzymać np. na zakup urządzeń, maszyn, niezbędnego oprogramowania. Oprócz tego środkami z tego kredytu można pokryć koszty remontu lub zakupu nieruchomości, a nawet mogą one zostać zainwestowane w rozbudowę lub modernizację nieruchomości. Kredyt inwestycyjny w Alior Banku to kredyt, którego wysokość może wynosić nawet do 80% wartości inwestycji. Czas spłaty kredytu bank może rozłożyć nawet na 20 lat, dzięki czemu jest to oferta atrakcyjna także dla mniejszych firm. Jeśli firma prowadzi interesy za granicą, to bank gotowy jest udzielić kredytu w pięciu różnych walutach, wszystko w zależności od potrzeb. Wycena kredytu przebiega zawsze w oparciu o cel inwestycji. Dzięki temu klienci zainteresowani tym kredytem inwestycyjnym mogą otrzymać ofertę idealnie dostosowaną do potrzeb, jak również mogą negocjować warunku kredytowania. Oprócz tego Alior Bank daje swoim klientom możliwość skorzystania z karencji w spłacie kredytu. Za pośrednictwem strony internetowej niestety nie można zapoznać się ze szczegółami oferty, ponieważ wszystko uzależnione jest od wysokości kredytu, celu inwestycji, jak również posiadanego wkładu własnego. Klienci banków muszą pamiętać, że im więcej posiada się środków własnym, tym oferta banku może być atrakcyjniejsza. Dlatego w przypadku kredytów inwestycyjnych najlepiej jest wybrać się osobiście na spotkanie z doradcami banku, aby wynegocjować jak najlepsze warunki kredytu.

  Kredyt inwestycyjny w Alior Banku można również wykorzystać na spłatę innych zobowiązań. Oferta jest na tyle obszerna, że z pewnością większość firm będzie mogła z niej skorzystać. Przy udzielaniu kredytu bank bierze przede wszystkim pod uwagę to, jak przydzielone środki pieniężne wpłyną na podniesienie wartości przedsiębiorstwa oraz podniesienie jego konkurencyjności względem innych firm. Dlatego też wybierając się do banku na negocjacje, warto dobrze się do nich odpowiednio przygotować.

  Kredyt konsolidacyjny w Millennium Banku

  BNP Paribas – kredyt samochodowy

  Leave a comment