August 18th, 2022
  kredyt z rabatem BPH

  Kredyt gotówkowy z rabatem w Banku BPH

  Promocje również towarzyszą ofertom kredytowym, a wiele z nich jest naprawdę atrakcyjna. Warto przeglądać bieżące oferty banków, aby wybrać najbardziej atrakcyjne warunki kredytowania. Na uwadze również należy mieć to, że kredyt niejednokrotnie bierze się na wiele lat, więc warto przeanalizować jego koszty całkowite.

  Atrakcyjną i zarazem promocyjną ofertą kredytu jest oferta Banku BPH. Osoby zainteresowane kredytem gotówkowym z rabatem muszą się pośpieszyć, ponieważ promocja ta trwa tylko do 30 września 2013 roku. Zostało bardzo mało czasu, ale formalności kredytowe można załatwić bardzo szybko. Promocja polega na tym, że biorąc kredyt gotówkowy w Banku BPH otrzymuje się rabat, do każdej spłaty raty przez pierwszy rok. Zgodnie z tym warunkiem pierwszych 12 rat kredytu jest pomniejszonych o rabat, którego wysokość jest uzależniona od tego, na jaką kwotę jest wzięty kredyt. Rabat może wynosić od 10 do nawet 100 złotych. Najniższa kwota rabatu jest przyznawana przy kredycie wziętym od 1 zł do prawie 5 tysięcy. Rabat 100 zł jest do dostania przy kwocie kredytu 100 tysięcy złotych. Aby dostać taki kredyt wystarczy tylko złożyć poprzez stronę internetową banku wniosek kredytowy oraz otworzyć konto osobiste. Do wyboru są trzy oferty na konta osobiste, bo można w BPH otworzyć konto Dopasowane, Kapitalne, Maksymalne i należy to zrobić w terminie do 14 dni kalendarzowych od podpisania umowy kredytowej. Jeśli kredyt już zostanie przyznany, wtedy zwrot kwoty rabatowej na konto klienta, będzie następował do 30 dni od wpłynięcia do banku zapłaconej raty. Tak będzie wyglądało przyznawanie rabatu, który będzie obowiązywał przez pierwszy rok spłaty kredytu. Kwota, którą bierze się pod uwagę do wyliczenia wysokości rabatu, jest kwota kredytu pomniejszona o prowizję i ubezpieczenie, jeśli zostanie wykupione.

  Promocja Kredyt gotówkowy z rabatem w Banku BPH trwać będzie tylko do 30 września, więc zainteresowani klienci muszą się pośpieszyć, aby z niej skorzystać. Wysokość rabatu jest pewnym udogodnieniem, ale jak zawsze – rabat mógłby być większy. Póki co warto wejść na stronę internetową Banku BPH i sprawdzić jak duży rabat się dostanie przy kredycie, który chciałoby się dostać.

  Szkołę czas zacząć, a wraz z nią spłatę kredytu na wyprawkę

  Taniej być nie może, czyli promocja na kredyt w Deutsche Banku

  Leave a comment