February 5th, 2023
  kredyt ulepszający agricole

  Kredyt „Dom Ulepszający” na budowę i remont w Credit Agricole

  Wraz z wiosną rozpoczną się remonty oraz ruszą budowy, dlatego właśnie teraz jest najlepsza pora na to, aby zadbać o załatwienie wszelkich formalności związanych z kredytem. Nie w każdym banku można otrzymać dobrą ofertę kredytu, którego przeznaczeniem będzie remont lub budowa domu, ale bank Credit Agricole zadbał o tych wszystkich, którzy wraz z wiosną zamierzają remontować swoje domy lub mieszkania.

  Wśród oferty kredytów na remont i budowę domu, znajduje się specjalna oferta kredytu „Dom Ulepszający”. Jest to kredyt nowoczesny, bo z przyznanych w nim środków można korzystać już bezpośrednio w sklepie podczas robienia zakupów. Jest to spora zaleta, tym bardziej że kredyt można realizować w wielu sklepach, prowadzących współpracę z Bankiem Credit Agricole. Sklepów jest naprawdę dużo i rozlokowane są na terenie całej Polski. Dużym udogodnieniem dla klientów banku jest to, że kredyt może dostać kredyt już w sklepie, bez konieczności przychodzenia  do placówki banku. Kredyt Dom Ulepszający jest dobrą odpowiedzią na małe i duże potrzeby, ponieważ można go otrzymać nawet na kwotę 80 tysięcy złotych. Wszystko zależy od potrzeb, a bank jest na tyle elastyczny, że nie ma większych problemów na uzyskanie zgody kredytowej. Kredyt można rozłożyć na 96 rat, dokładnie określając wysokość comiesięcznej spłaty oraz termin spłaty. Kredyt ten jest stosunkowo elastycznym produktem, do którego uzyskania będzie potrzeby tylko dowód osobisty oraz dokument potwierdzający otrzymywanie stałych dochodów.  Bank nie wymaga wskazywania poręczycieli, ani też nie wystawia weksli.

  Dom Ulepszający to ciekawa propozycja kredytowania remontów, z której można skorzystać od ręki. Zaletą kredytu jest otrzymanie finansowania już podczas zakupów w sklepie. Bank udziela kredytu na elastycznych zasadach, więc jest możliwość dopasowania oferty do indywidualnych potrzeb konkretnego klienta.

  ING Kredyt obrotowy

  W 2014 roku bardziej korzystne oferty kredytów hipotecznych

  Leave a comment