June 11th, 2023
  bph

  Gotówka z Nagrodą w BPH

  Wysokość świątecznych wydatków widać najlepiej tuż po świętach, gdy można już na spokojnie ocenić swój stan portfela. Wtedy to najlepiej widać, że święta świętami, a po nich i tak trzeba wziąć kredyt na niespodziewane wydatki, które mogą przydarzyć się zawsze. Nie jest to dobre rozwiązanie, ale jeśli nie ma innej możliwości na zorganizowanie gotówki, należy szukać jak najbardziej korzystnych kredytów.

  Obecnie, w promocyjnej ofercie znajduje się „Gotówka z Nagrodą”, którą proponuje Bank BPH. Jest to promocja kredytowa, która będzie trwała jeszcze do 28 lutego 2014 roku. Czasu jest niewiele na to, aby skorzystać z tej promocji, a jest to naprawdę promocja atrakcyjna. Przede wszystkim bonusem w tej ofercie jest to, że dostaje się do kredytu nagrodę w formie gotówki. Oczywiście wysokość nagrody jest uzależniona od wysokości kredytu, jaki się weźmie w Banku BPH. Tak też nagroda będzie wynosić 20 zł, gdy pożyczy się od Banku od 5 tys. do 7,5 tys. zł. Inne nagrody to: 40 zł, gdy kredyt wyniesie od 7,5 do 20 tys. zł, 60zł, gdy pożyczy się od 20 tys. do 40 tys., 80 zł przy kredycie od 40 tys. do 100 tys. Gdy weźmie się kredyt w przedziale od 100 tys. do 120 tys. zł, wtedy nagroda pieniężna wynosić będzie 160 zł, a największa nagroda jaką jest 500 zł przyznawana jest kredytobiorcom, którzy pożyczają od banku kwotę powyżej 120 tys. zł. Bank zastrzega sobie, że przyznanej nagrody nie można wymienić na nagrodę innego typu. Największą zaletą tej promocji jest to, że nagroda pieniężna przyznawana jest w formie kuponów premiowych Sodexo, doładowanych kwotą przyznaną w promocji do odpowiedniej wysokości kredytu. Kupony premiowe mogą zostać wykorzystane na zakup np. paliwa lub inny dowolny cel, oczywiście realizując kupon u partnerów promocji. Promocyjne środki w formie kuponu zostaną wysłane do klienta w przeciągu 7 dni od dnia uruchomienia kredytu.

  Promocja jest atrakcyjna, ale głównie dla tych klientów, którzy zdecydują się na kredyt powyżej 120 tys. zł. „Gotówka z nagrodą” będzie dostępna do 28 lutego 2014 roku, więc jeszcze trochę czasu jest na to, aby z niej skorzystać. Wydaje się być ona całkiem atrakcyjna, ale wiadomo że najpierw należy bardzo dokładnie zapoznać się najpierw z warunkami kredytowania.

  Zimowa pożyczka gotówkowa w BOŚ Banku

  Kredyt sezonowy w Banku Zachodnim WBK

  Leave a comment