June 11th, 2023
  eurobank logo

  Eurobank – nadal bardzo atrakcyjny dla klientów

  Oferty kredytów stale się zmieniają, dlatego też ktoś, kto chce wziąć kredyt gotówkowy powinien regularnie przeglądać oferty banków i dokładnie je analizować. Wśród nich na czele będą znajdowały się kredyty z Eurobanku, które nadal są jednymi z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

  Oferta Tani kredyt z kontem z Eurobanku, to kredyt, który można zaciągnąć maksymalnie na kwotę wynoszącą 120 tysięcy złotych. Przyznany on może być na tę kwotę, a jego spłata może zostać rozłożona maksymalnie na 84 rat, co dalej okres 7 lat. Eurobank chce być bankiem otwartym na potrzeby swoich klientów, dlatego też dba również i o tych, których dochody nie należą do najwyższych, dlatego też nie ma żadnych przeszkód do tego, aby dochody klienta połączyć z dochodami członka rodziny. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala podnieść swoją zdolność kredytową, dzięki czemu można liczyć na przyznanie większej kwoty kredytu. Korzystając z oferty Tani kredyt z kontem, klient banku zobowiązany jest do korzystania z konta osobistego jako swojego głównego konta. Tutaj też może bezpłatnie wykonać polecenie zapłaty, kiedy to rata kredytu będzie automatycznie spłacana zawsze tego samego dnia miesiąca – zgodnie z podanym terminem spłaty. Eurobank może obniżyć koszt kredytu każdemu klientowi, na którego rachunek będzie regularnie wpływała wypłata. Posiadacze Taniego kredytu w Eurobanku mogą także skorzystać z bardzo atrakcyjnej propozycji zrobienia sobie wakacji kredytowych, czyli bank pozwoli klientowi przez uzgodniony okres czasu nie spłacać kredytu. Aby skorzystać z tych wszystkich możliwości i uzyskać Tani kredyt, którego koszty rzeczywiste faktycznie należą do najniższych na rynku usług kredytowych, wystarczy założyć w Eurobanku swoje konto osobiste oraz wskazać je w swoim miejscu pracy, jako konto docelowe do przelewów wypłaty. Na załatwienie tych formalności bank daje cały miesiąc kalendarzowy, więc warto z tej oferty skorzystać, aby dostać tani kredyt. Załatwienie formalności z kredytem nie jest trudne, ponieważ wystarczy przyjść do jednej z placówek Eurobanku. Trzeba przy tym posiadać dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wysokość uzyskiwanego dochodu. Tylko tyle wystarczy, aby złożyć wniosek kredytowy. Zanim podpisze się wszelkie umowy i dokumenty, warto bardzo dokładnie zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy, w których znajdują się najważniejsze postanowienia związane ze spłatą kredytu oraz innymi sytuacjami, które mogą mieć miejsce podczas spłaty kredytu.

  Eurobank w chwili obecnej posiada bardzo atrakcyjną ofertę kredytową, dlatego też każdy, kto potrzebuje dodatkowych źródeł finansowania może skorzystać z atrakcyjnego Taniego kredytu w Eurobanku. Na tle innych ofert, ta należy do najtańszych, więc warto się jej uważniej przyjrzeć.

  Kredyt dla wybranych grup zawodowych w Kredyt Bank

  Pożyczka Superszybka w ING

  Leave a comment