June 11th, 2023
  domek

  Eurobank – Kredyt hipoteczny na kompleksowo

  Zmiana miejsca zamieszkania to spore zamieszanie w życiu. Każdy, kto to przeżył, wie doskonale o co chodzi. Przede wszystkim związane jest to z kupnem mieszkania, załatwieniem kredytu na nie, a później z organizacją całej przeprowadzki.

  Jeśli chce się uzyskać taką kompleksową obsługę kredytową, to wystarczy skorzystać z oferty Eurobanku, który zapewnia w miarę opłacalny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, jak również pokrycie kosztów przeprowadzki, ale pod warunkiem, że jej koszt nie będzie większy niż 600zł. Kredyt ten można zaciągnąć także na zakup lub budowę domu. Przyznawany bywa także na kompleksowy remont lub modernizację, jak również adaptację budynku lub lokalu na cele mieszkaniowe.
  Taki kredyt Eurobank przyznać może na okres kredytowania, który wynosić może nawet do 30 lat. Udzielany jest on w polskiej walucie, a jego spłata może być realizowana w równych ratach albo malejących. Wszystko zależy od zdolności kredytowych klientów banku. Pamiętać należy, że warunki kredytowe ustalane są w sposób indywidualny dla każdego klienta. Dużym udogodnieniem jest także możliwość skorzystania z możliwości odsunięcia spłaty kapitału i to aż na okres do 36 miesięcy.

  Korzystając z oferty tego banku można także liczyć na profesjonalną pomoc doradców hipotecznych, którzy będą do dyspozycji klienta przez cały okres trwania zobowiązania finansowego. Sporym udogodnieniem jest także to, że bank honoruje różne źródła dochodu, w tym także te płynące z zagranicy. Niestety w Eurobanku można dostać kredyt na krótszy okres, bo tylko do 30 lat. Kredyt ten obłożony jest marżą w wysokości 0,99%, choć bank mógłby zrezygnować z tej opłaty na rzecz i tak sporych kosztów około kredytowych.

  DB Kredyt Mieszkaniowy

  Rozwijaj swoją firmę z kredytem technologicznym!

  Leave a comment