May 28th, 2022
  zakupy przez internet

  Banki ułatwiają zakupy przez Internet

  Trudna sytuacja w gospodarce powoduje, że należy ją wspierać i wprowadzać liczne inicjatywy, dzięki którym będzie można ją rozruszać. Wśród takich inicjatyw wyszczególnić należy dzisiejszy dzień, czyli Cyber Poniedziałek. Tylko dzisiaj można skorzystać z atrakcyjnych promocji, jeśli dokona się zakupów przez internet.

  Tego typu inicjatywy mają na celu zachęcić konsumentów do dokonywania zakupów drogą elektroniczną. Jest to okazja do tego, aby się przekonać do płatności internetowych oraz bankowości internetowej. Coraz więcej banków wprowadza do swojej oferty tego typu usługi, ponieważ zainteresowanie bankowością elektroniczną stale wzrasta. Dlatego też takie inicjatywy jak dzisiejsza sprawiają, że klienci realnie są zainteresowani usługami elektronicznymi oraz ci, którzy już posiadają bankowe konto internetowe chętniej korzystają z płatności elektronicznych za zakupy w internecie.

  Cyber Poniedziałek jest to bardzo interesująca inicjatywa, która już funkcjonuje na internetowym rynku od kilku lat. Zainteresowanie nią wzrasta, ale nadal nie dorównuje do tego, jakie zaobserwować można na rynku zachodnim. Okazuje się, że nadal w mniejszości są klienci internetowi, choć dzięki takim akcjom klienci z tradycyjnymi kontami osobistymi, zaczynają interesować się internetowymi kontami bankowymi oraz ich możliwościami.

  Polacy nadal są jednymi z najbardziej zadłużonych

  Świąteczne promocje kredytów czas zacząć

  Leave a comment